People
Leave a comment

Portrait : Illfield & Cristinelli

Duet dojrzałych i pewnych siebie kobiet, które postanowiły w projektach sukni wydobywać uśmiech i piękno z panien młodych. Współpracujące od 2016 roku Courtney i Phoebe cenią sobie czyste, białe wzory, a także wychwycenie atmosfery poprzednich epok w zgodzie z pragnieniami współczesnych, niekonwencjonalnych panien młodych, które są sekretem ich sukcesu. Poznaj duet stojący za marką Lola Varma.

Przez jakiś czas obie pracowały w branży weselnej i podczas rozmów poczuły tęsknotę do tego, aby panny młode nosiły coś “prostego i wygodnego”. Obserwowały zmiany kiedy kobiety zaczęły poszukiwać sukni ślubnych, które nie ograniczają ich codzienne stylu. Są to kobiety takie jak my, dopowiadają, które preferują minimalny wygląd, a nie tradycyjne suknie .

Courtney jest również fotografem. Po raz pierwszy odkryła swoją miłość do migawki jako nastolatka. Podróżowała i zanurzała się w odkrywaniu świata zza soczewki. Z czasem jej pasja do fotografii zamieniła się z hobby w pracę. Pewnego razu postanowiła wybrać się w stronę Australii by tworzyć kadry sportów ekstremalnych i mody. Poruszając się między Sydney, Darwin i Broome, znalazła swój dom w Perth, gdzie jest współwłaścicielem Lola Varma i dobrze prosperującego biznesu fotograficznego.

Phoebe to designerka szukająca inspiracji w czarno-białych obrazach sztuki współczesnej. Inspiruje ją to co minimalistyczne. W projektowaniu szuka rozwiązań, które nie są zależne od rozmiaru. W efekcie swojej pracy dąży do tego, aby każda panna młoda czuła się sobą i była z tego dumna.

Cortney site: courtneyillfield.com
Phoebe instagram: instagram.com/lola_face
Photo: lolavarma.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *