Places
Leave a comment

Honeymoon : Casas na Areia

Zaledwie godzinę jazdy od Lizbony leży Casas na Areia. Idealne miejsce na spokojne wakacje w pobliżu plaży i jednocześnie z dostępem do nowoczesnej technologii. Jednak będąc tutaj zapewne ją chętnie zostawisz.

Przed remontem grunty były własnością lokalnych rybaków i rolników. Odrestaurowany Casas na Areia obejmuje cztery chatki. Architekt Aires Mateus został poproszony o podjęcie się projektu i opracowanie unikalnego rozwiązania, które zapewni zachowanie uroku tego obszaru poprzez połączenie spokojnej aury z nowoczesnymi standardami komfortu i technologii.

Jednym z najbardziej unikatowych pomysłów jest piaskowa podłoga, która zbliża do siebie świat zewnętrzny i wewnętrzny tego miejsca. To nie tylko efekt wizualny, ale także uczucie beztroskiego relaksu. Chata służy jako wspólna kuchnia, jadalnia i miejsce spotkań. Jeśli chcesz zaznać luksusu, możesz spędzić czas w białych ścianach sypialni wyposażonych w betonowe podłogi i pływać w basenie.

Lokalizacja jest wspaniała, a bliskość do morza i rzeki, sprawia że zawsze jest wiele do zrobienia i można cieszyć się spokojem lub zdecydować się na aktywne zajęcia.

 

 

 

 

 

 

 

All images courtesy of casasnaareia.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *