Piknik nad jeziorem

Czas na piknik! Pierwsze ciepłe ( dla niektórych już upalne;)) dni wiosny to idealny czas na  spotkania z przyjaciółmi lub romantyczne randki na świeżym powietrzu, a jeśli dodamy do tego jeszcze pyszne jedzenie, wyjątkowy widok i  śpiew ptaków, to  będzie bajkowo! Dla wszystkich spragnionych odpoczynku na łonie natury mamy kolorową, piknikową inspirację!

Znajdź idealne miejsce!

Każdy z nas zna miejsce – w bliższej lub dalszej okolicy – idealne na piknik. Jeśli podoba Wam się nasza sceneria, to koniecznie odwiedźcie Zamek Topacz.

Przygotuj coś smacznego

Nie ma pikniku bez smaczenego jedzenia. My postawiłyśmy na słodką przekąskę: owoce i gofry. Było pysznie! Polecamy też przygotować deskę serów, świeże bagietki, owoce i wino!

Fokus na detal

Zamiast koca postawiłyśmy na małe, bawełniane dywaniki w kolorowe pasy. Są miekkie, lekkie i odporne na zabrudzenia. Biała zastawa z kamionki świetnie wpisuje się w piknikowy klimat, do tego szkalne butelki zamist plastikowych i drewniana deseczka do krojenia owców. Przyznajemy, było troszke dzwigania 😉 Jeśli planujecie wieczorny piknik koniecznie wykorzystajcie świece – nie tylko nadadzą romantyzmu ale również odstraszą owady.

Aranżacja i zdjęcia: deckyourwedd.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *