Kameralne dekoracje stołu na niewielki ślub w plenerze

I znowu przyszedł do nas maj! Powoli wynurzamy się spod deszczowych pieleszy i spędzamy swoje popołudnia tuż pod promykami słońca i błękitnymi chmurkami. Miły to czas posiedzieć z bliskimi wśród zazielenionych drzew i wynurzających się w wiosny tempie koniczyn. Nasze zainteresowania są zgodne z panującym już sezonem i śpieszymy do Was z inspiracjami na niewielkie przyjęcie w formie pikniku. To idealne rozwiązanie dla par młodych planujących uroczystość wśród cennej garstki najbliższych.

Garść dobroci z łąki

Jak plener to kwiatki, bratki i stokrotki. No tak, to wszystko wskazuje nam na zapach łąki. Okazuje się również, że nie trzeba mieć dużego budżetu na zbudowanie miłej atmosfery i pięknych dekoracji. Gałązek w letnich miesiącach sporo wokół, więc krótki spacer do pobliskiego lasu wystarczy na garść inspiracji. Potem kawałek materiału – len, bawełna polecają się szczególnie i do tego rustykalny sznurek lub rzemyk. Prawda, że cudowne?

Poduszkowy raj

Łamiemy stereotypy. Otwieramy oczy na nowatorskie podejście do wspólnego weselenia się. Zapominamy o krzesłach i tiulach oraz zbędnych zdobieniach. Stawiamy na koce, poduszki, ławki i dywan. Zasiadamy z uśmiechem przy paletach i drewnianych stołach, na których same dobroci. I wcale stół nie musi się od nich uginać. Bo jak wiadomo – najfajniejsza w każdym przyjęciu jest miła rozmowa.

A w tle natura

Nie trzeba na ten temat wiele się rozpisywać, że to najpiękniejsza dekoracja, kiedy za naszymi plecami drzewa a nie pomalowane na złoto ściany. I choćby deszcz przyszedł lub inna zawierucha to nie zepsuje to ani dekoracji ani radości i szczęścia młodej pary. Jak w takim razie dodać szczypty dekoracji w takiej przestrzeni? Polecamy lampiony, słoiczki i papierowe kształty. Nie sposób nie pamiętać również o girlandach i łapaczach snów, które budują romantyczną atmosferę.

źródło zdjęć: pinterest.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *