Dekoracje weselne z użyciem koła rowerowego

Gdy ciepłe promienia słońca witają nad naszymi głowami od razu w głowie świta pomysł o wycieczkach rowerowych. Zwolenników tej formy spędzania wolnego czasu przybywa i można mówić o swego rodzaju trendzie na rower. Ma to też swój duży oddźwięk w motywach przewodnich przyjęć. Jeżeli zatem myślisz o takim temacie podczas ślubu i szukasz inspiracji iście rowerowych zapraszamy serdecznie do wpisu. Zebrane pomysły to także dobra propozycja dla par młodych, które szukają sprytnego i taniego sposobu na efektowne żyrandole w sali weselnej.

Efekt WOW na wejście

Nie zapominajmy o dobrym pierwszym wrażeniu. O momencie, w którym goście zmierzają małymi kroczkami w poszukiwaniu swojego miejsca. Zadbaj o to, aby ich droga do stolika była pełna niespodzianek. Udekorowany rower z koszykiem pełnym kwiatów lub koła rowerowe przeplatane gałązkami z przyczepionymi winietkami na pewno wzbudzą i uśmiech i zachwyt.

Tablica kołem się toczy

Koło rowerowe ma nie tylko idealny kształt, ale również szprychy, do których warto coś przyczepić. Jedna z naszych ulubionych propozycji to szczepione trzy koła rowerowe udekorowane kwiatami wraz z planem stołów. Możesz przyczepić także winietki, wasze wspólne zdjęcia czy też menu drink baru oraz słodkiego stołu.

Zjawiskowe żyrandole

Na stołach piękna dekoracja, na wejściu cudowne detale, a nad głowami? Nie czekaj i zadbaj również o zjawiskowe żyrandole. Będą fenomenalnie prezentować się na fotografiach ślubnych i cieszyć gości podczas wieczornych tańców.

źródło zdjęć: pinterest.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *