Drewniane palety na ślubie – 12 pomysłów na DIY

Szukasz pomysłu na rustykalną dekorację ślubu, ale nie chcesz wydać majątku? DECK YOUR WEDD zebrał najlepsze inspiracje z pinteresta na DIY z drewnianych palet. Uwielbiamy takie tematy, ponieważ jedyne co nas tutaj ogranicza to wyobraźnia, a tej nam nigdy nie brakuje 🙂

Strefa wypoczynku

Dodatkowe miejsca na weselu są zawsze dobrym pomysłem! Zbuduj ławki lub kanapy korzystając z drewnianych palet. Udekoruj je poduszkami, kwiatami i kocami, które na pewno znajdą sympatyków, gdy wieczorem zrobi się ciut chłodniej.

Cenna wskazówka

Palety mogą służyć również oznakowaniu przestrzeni. Możesz napisać na nich plan przyjęcia, powitanie, cytat lub podać instrukcje gościom. Są zabawne i wyglądają świetnie!

Tło do zdjęć

Palety mogą być wykorzystane jako główny element scenografii przyjęcia. Ustaw je  w formie tła do zdjęć i udekoruj elementami związanymi z motywem przewodnim wesela. Inną możliwością jest udekorowanie wejścia paletami i powieszenie na nich doniczek z kwiatami lub ustawienie palet w formie stolików.

Punkt zaczepienia

Użyj palet do prezentacji zdjęć lub umieść kwiaty i oświetlenie na ich szczeblach. Na paletach łatwo coś zawiesić lub przypiąć na różnych poziomach, aby każdy gość mógł podziwiać efektowną dekorację.

źródło zdjęć: pinterest.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *