Z miłości do lawendy – rustykalna dekoracja stołu

Wyobraź sobie, że wchodzisz do pokoju wypełnionego lawendą. Na stołach leżą winietki i menu z papieru o matowej strukturze, który jest przyjazny dla środowiska. Ten piękny widok i zapach dopełniają butelki z recyklingu z wodą, w których zanurzone są suszone gałązki lawendy. Drewniane stoły okryte są białymi tkaninami a w rogu czeka piętrowy tort subtelnie udekorowany kolorami natury. Zapraszamy.

Zapach lata w butelce

Widziałyśmy wiele kompozycji, które polegały za umieszczeniu liści lub kwiatów w butelce wypełnionej wodą i ta jest jednym z naszych faworytów. Pływająca lawenda to rozkosz zmysłu wzroku. Lawendę najlepiej umieścić w butelkach tuż przed uroczystością, aby zachowała świeży wygląd, szczególnie na pierwszych ujęciach.

Ekologiczne przywitanie

Jeżeli zależy Ci na przyjęciu w stylu eko to wybierz materiały takie jak papier i szkło. Na drewnianym blacie rozłóż biały bieżnik lub makramę i wazoniki szklane z gałązkami lawendy. Postaw na klasykę i minimalizm.

Rustykalna elegancja

Serwetka zawinięta w ekologiczny papier z wypisanym ręcznie imieniem to duet dobrze dobrany. Na talerzu ułożona symboliczna gałązka, aby każdy z gości mógł zabrać swoją cząstkę i cieszyć się przez kolejne dni jej zapachem.

Kąsek miłości

Każdy czeka na jego kawałek. Każdy czeka na moment, kiedy padną pierwsze szepty, że to już czas na tort! Ten przykład to kwintesencja tego co uwielbiamy. Biały, piętrowy tort udekorowany gałązkami wzbudzi zachwyt wśród Twoich gości.

źródło zdjęć: pinterest.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *