Papierowe dekoracje na przyjęcie

Przyszła wiosna… Przyroda budzi się do życia i inspiruje… Co powiecie na motyle, które przysiadają na ścianie, weselnym torcie czy talerzach gości? Albo na kolorowe ptaki trzepoczące skrzydłami na stolikami? Nabraliście ochoty na tak wiosenną dekorację na przyjęciu? Jeśli tak, to zapraszamy Was na przegląd papierowych dekoracji 3D. Uwaga! Wyglądają pięknie ale są bardzo pracochłonne!

Wiosenne motyle

Ale romantycznie! I tak subtelnie i uroczo i pięknie! Papierowe motyle przyklejone do  ściany zachwycają. Nadają weselnej lekkości. Idealna propozycja na wiosenno-letnie przyjecie.

Kwiatowa ściana

Papierowe duże kwiaty pięknie będą prezentować się na ścianie za parą młodą, ale mogą również stanowić ciekawy element sesji zdjęciowej. Forma i kolor powinny nawiązywać do motywu przewodniego wesela.

Papierowe girlandy

Papierowe ptaki zawieszone na żyłce nad stolikami stanowią bardzo subtelną formę dekoracji. Idealnie sprawdzą się przy organizacji przyjęcia na świeżym powietrzu.

Flora i fauna na torcie

Ten tort nas zachwycił! Wygląda tak wiosennie, świeżo i smakowicie! Jego forma i delikatna dekoracja z papieru nadaje mu lekkości. Pięknie!

Papierowy mix dekoracji

Dekoracje z papieru mogą mieć różną formę. Możemy wykorzystać je do ozdoby ścian sali weselnej, tortu, stołu, mogą posłużyć jako winietki czy wreszcie jako podarunki dla gości.

Źródło zdjęć: pinterest.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *