Księga gości – 5 kreatywnych pomysłów

Ślub i wesele to dla młodej pary to ogromne przeżycie. To miłe, radosne chwile pełne miłości i niepowtarzalnych emocji. Takie momenty chcemy zatrzymać na zawsze w swojej pamięci. Dlatego oprócz filmu i zdjęć warto sięgnąć również po księgę gości, na kartach której rodzina i przyjaciela zapiszą życzenia, wspomnienia lub krótkie historie. Przygotowałyśmy dla Was kilka ciekawych propozycji. Mamy nadzieję, że różne formy zainspirują Was do stworzenia własnej, niepowtarzalnej księgi.

Księga ze zdjęciami

Do wykonania pamiątkowej księgi potrzebujemy: albumu, polaroida (foto budka też się sprawdzi), długopisów i kolorowej taśmy do przyklejenia zdjęć. Można dodać również krótką instrukcję obsługi dla weselnych gości 🙂 Zdjęcia i krótki wpis z życzeniami będą piękną pamiątką.

Zapisany globus

Nietypowy pomysł na księgę gości, która będzie stanowić również ciekawy element wystroju mieszkania. Idealnie sprawdzi się na mniejszych przycięciach.

Miłosne wiadomości

Ten pomysł bardzo przypadł nam do gustu. Na zdjęciach Waszych i/lub gości można zapisać życzenia, miłosne cytaty i zabawne historie. Przyczepione do sznurka stanowią również piękną dekorację przyjęcia. Przechowywane w np.: w pudełku przetrwają wiele, wiele lat.

Ukryte wiadomości

Karteczki z życzeniami ukryte są w małych i kolorowych kopertach, przyklejonych do kart albumu to według nas bardzo fajny pomysł. Otwieranie każdej koperty będzie prawdziwą frajdą!

Drzewo z odciskami

Pomysł,który coraz częściej pojawia się na weselach. Kolorowe odciski palców można odbić np.: na planszy z motywem drzewa. Oczywiście motywów jest cała masa! Całość oprawiona w ładną ramę może stanowić wyjątkową dekorację mieszkania.

Źródło zdjęć: pinterest.com

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *